robert-tarnowski232 Robert Tarnowski od kilku lat jara się PR i marketingiem, a komunikację traktuje jak sztukę. Od początku chciał integrować naszą branżę, dlatego razem z Marcinem i Justyną tworzy cykl spotkań PR bez krawatów. Marzy o tym, żeby spotkania odbywały się nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. Kto wie, może kiedyś? Blog ma pomóc w osiągnięciu tego celu, a także otworzyć nowe drogi, pomóc zrealizować coś swojego.

Zawodowo zajmuje się głównie PR korporacyjnym i doradztwem strategicznym. Na blogu chciałby jednak pisać o czymś innym –  video marketingu, mediach i sponsoringu. Chętnie pogada z inspirującymi ludźmi i przeleje to na papier!

W wolnej chwili uwielbia obejrzeć dobry film, szczególnie Allena, spróbować dobrej whiskey, albo zrobić słodkiego drinka. Chciałby mieć całą ścianę pokrytą w alkoholach z całego świata. Od niedawna próbuje robić i montować filmy.

twitter1mail_grafika

 

marcin-kuchno

Marcin Kuchno – PR-owiec związany głównie z branżą technologiczną, choć zaczynał od gastronomii i telewizji. Do komunikacji trafił trochę przypadkiem, ale od początku wiedział, że to jest to co chce robić.

Prywatnie wielki fan piw kraftowych, opery, miłośnik historii nowożytnej, polskiego kina, gier strategicznych, a od niedawna szermierz-amator. Nie lubi czegoś nie wiedzieć i nie brać w czymś udziału, dlatego na co dzień czas dzieli między o kilka projektów za dużo.

 

 

twitter1mail_grafika

 

Współpracują z nami:

justynaJustyna Jasińska swoją przygodę z branżą public relations rozpoczęła na studiach… kulturoznawczych, podczas praktyk w agencji PR zajmującej się projektami kulturalnymi. Zapalona antropolożka kultury, zainteresowana współczesnymi trendami społecznymi, o których wiedzę wykorzystuje zawodowo – w social mediach.

Do PR bez krawatów dołączyła dopiero w roku 2016, jednak z wielkimi ambicjami rozwoju, zarówno własnych kompetencji, jak i branży PR, gdyż – jak wiadomo – apetyt na poszerzanie horyzontów rośnie w miarę jedzenia. Entuzjastka niestandardowych rozwiązań i inspirujących spotkań, o których z przyjemnością napisze na blogu.

Prywatnie – miłośniczka podróży, Bieszczad i biegów długodystansowych i zielonej herbaty. 

 

mail_grafika